Během vašeho pobytu, kromě relaxace a pobytu na plážích, si také můžete zvolit jeden ze způsobů aktivní dovolené. Kilometry pláží směřujících do Makarské jsou známé díky křišťálově čisté vodě a klidu piniových hájů. Pro více odvážné jsou v blízkosti také nudistické pláže. Užívejte si!

 

Uprostřed vesnice, u pláže, můžete využít nabídku specialit z čerstvě ulovených ryb v okouzlující rodinné restauraci. Za dalších 10 minut chůze se dostanete do sousední vesnice Promajna, kde můžete najít několik restaurací, směnárnu a různé další obchody. Promajna současně nabízí zážitky mnoha vodních sportů jako např. "banana boat", padák tažený za lodí či vodní lyže.

 

Dobrý koktejl, relaxace, lehátka a skvělá muzika, to je nabídka celodenního baru, který se nachází přímo na pláži uprostřed vesnice. Bratuš spolu s místními lidmi a neformální atmosférou vás jednoduše potěší.

 

 

Pohoří Biokovo které se tyčí nad celou Makarskou riviérou, je pravou oázou pro cykloturistiku, pěší turistiku, paraglaiding a pro ty, kteří touží po kapce adrenalinu. V pohoří Biokova, kde stále nenajdete příliš stop po lidské činnosti, je možné ochutnat pravou dalmatskou šunku nebo pít čistou vodu přímo z pramene. Nadšenci vyznávající sportovní horolezectví a cyklistiku se zde rovněž nebudou rozhodně nudit. Můžeme doporučit venkovský domácí restaurant "Vrata Biokova" se znamenitou gastronomickou nabídkou a také jezdeckým klubem. Není nutné mít dobrodružného ducha, abyste zvládli jednodenní raftingový zážitek na řece Cetině. Pokud si přejete navštívit přilehlé ostrovy (Brač, Hvar, Korčula, Vis) a jíst čerstvě připravené ryby v malých útulných restauracích na břehu moře, můžete si pronajmout loď v našem vlastnictví společně se zkušeným kapitánem. Je pochopitelně možné také využít jednu z mnoha běžných lodí, které organizují okružní jednodenní plavby na ostrovy.

 


Večer na riviéře se stává prodloužením vaší denní zábavy. Dobré nákupní možnosti, excelentní restaurace, noční život, obchody a lékárny je to, co můžete nalézt v čtyři kilometry vzdáleném městě Makarska. Nesmíme ale zapomenout na další zajímavá města jako jsou např. Split, 1700 let staré město s palácem vybudovaným císařem Diokleciánem, které je pod ochranou UNESCO, či starobylý Dubrovník, známý celému světu - město, které Vám díky své duši a architektuře vezme dech. I když nejste věřící, Medugorje jako jedno z nejznámějších svatých míst, má v sobě neobyčejnou energii a rozhodně stojí za návštěvu.
Croatia
Airlines
Jadrolinija